UX Writer

Weź udział w realizacji celów biznesowych naszych Klientów. Projektuj piękne i funkcjonalne doświadczenia, dzięki kompetencjom językowym. Razem z nami optymalizuj użyteczność i twórz nowatorskie produkty cyfrowe.

czego możesz się spodziewać

Twoje zadania

projektowanie doświadczeń użytkownika za pomocą słów, tworzenie i redagowanie treści w interfejsach produktów cyfrowych,

współpraca w zakresie projektowania treści z osobami zaangażowanymi w proces projektowy: managerami, projektantami, badaczami, strategami,

wdrażanie wyników badań (np. testów użyteczności) w zakresie treści,

rozpoznawanie faktycznych potrzeb użytkowników.

Idealnie, jeśli

masz doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z tworzeniem lub redagowaniem tekstów lub na stanowisku projektanta zaangażowanego w tworzenie treści,

posiadasz wiedzę z zakresu takich dziedzin jak UX writing, content design, plain language, user-centred design, design thinking,

interesujesz się zarówno językiem, jak i nowymi technologiami,

posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i potrafisz efektywnie komunikować się z zespołem.

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Google Workspace

Slack

Zoom

Asana

Wypełniasz aplikację na stanowisko:

UX Writer

Warszawa, zdalnie

Dane osobowe

Portfolio w PDF prześlij np. na Google Drive i skopiuj link

CV w PDF prześlij np. na Google Drive, lub przygotuj CV w Google Docs i skopiuj link

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!
Coś poszło nie tak... Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Spróbuj ponownie lub napisz do nas na hello@mobeedick.com!
Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
B2B
Okej